Cлужба зустрічає американську делегацію високого рівня

Дата: 07.04.2015 Переглядів: 231

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко 9 квітня проведе зустріч з делегацією Української Федерації Америки в рамках досягнутих раніше домовленостей.

Зустріч відбудеться у приміщенні Служби.

Українську Федерацію Америки представляють її Президент Зеня Черник (фото), професор управління персоналом університету Темпл Джеймс Портвуд, доцент кафедри післядипломної освіти медсестер університету Дрексел Шеррел Портвуд, експерт з медичного транспортування та евакуації Крейг Полінер.

До участі запрошені представники Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства соціальної політики, інших органів виконавчої влади, відповідальні працівники Служби.

Мета заходу: організація взаємодії з представниками Української Федерації Америки з питань надання допомоги українській стороні для реабілітації (протезування) поранених та травмованих учасників антитерористичної операції.

Відповідальний за виконання програми зустрічі – Юрій Бубленко, начальник відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, т. 281-08-44