День дружби у ЦСПР в м. Коростені

Дата: 11.06.2018 Переглядів: 49

Учасники АТО, їх дружини та діти, а також матусі  з багатодітних , малозабезпечених сімей та сімей ВПО разом зі своїми дітками у неділю,10 червня,  завітали на захід, присвячений дню дружби, до центру соціально-психологічної реабілітації населення в м. Коростені, шо працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

На початку заходу і дорослі і діти висловили свою думку щодо поняття «справжній друг». Багато хто з присутніх назвав свою мати найкращим другом. Учасник АТО  Олександр Сарнавський наголосив : «Мій найкращий друг – моя кохана дружина!».

Завдячуючи фахівцям із соціальної роботи Марині Нестерчук та Вікторії Обиход клієнти ЦСПР весело провели час. Брали участь у різних конкурсах,  з яких дуже полюбився один із них, а саме «Перевтілення», під час  якого діти переодягали своїх мам, а потім презентували їх вбрання.

Активну участь брали всі запрошені гості та не залишились без подарунків. Працівники центру висловили вдячність директору Оріфлейм Зої Брусді за допомогу у проведенні свята.

Про захід інформує фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ЦСПР Любов Паламарчук.