Державний Прапор України здійнявся в небо Донеччини

Дата: 23.08.2018 Переглядів: 82

23 серпня в рамках відзначення Дня Державного Прапора на Донеччині, в прифронтовій Авдіївці, відбувся запуск найбільшого за всі попередні акції жовто-блакитного стягу. Акція відбулася завдяки патріотам з обох боків лінії розмежування. Серед учасників заходу були місцеві жителі, солдати, волонтери, представники облдержадміністрації, Східного відділу Служби, журналісти, а також Ангеліна Шостак – майстрині із міста Бахмут, яка пошила цей прапор. Вона вже три роки поспіль шиє прапори і дарує їх справжнім патріотам України. Багато саме її прапорів майорять на передових позиціях та блокпостах ООС.

Присутні на запуску експерти книги рекордів України зафіксували нове, вже трете досягнення Ангеліни Шостак. Прапор, що пошила майстриня, отримав сертифікат рекорду в категорії “Розміри”.  Прапор-рекордсмен Ангеліні довелось шити кілька днів, він майже не вміщувався в кімнаті, має площу 120 кв.м та важить 7 кг.

Місцеві хлопці та дівчата допомагали надувати кульки, в’язали їх до прапору. Їх щирі посмішки було приємно бачити, тому що ці, по суті, ще вчорашні діти мешкають у парі кілометрів від лінії фронту, але війна не вбила в них почуття гумору, життєлюбства та любові до України. Місцеві жителі виготовили сувеніри у синьо-жовтих кольорах і дарували їх учасникам акції на згадку. А коли всі учасники акції одночасно відпустили прапор і заспівали Гімн України, величезний державний символ нашої Батьківщини стрімко піднявся у небо і впевнено поплив убік Донецького аеропорту з метою нагадати всім мешканцям окупованих територій: Україна пам’ятає про вас!