Дітей Луганщини приймає на відпочинок Миколаївщина

Дата: 07.08.2018 Переглядів: 83

6 серпня, до Спортивно-оздоровчого комплексу «Спортіум» м. Очаків Миколаївської області за кошти Станично-Луганської районної державної адміністрації приїхала на відпочинок група із 30 дітей Станично-Луганського району, які проживають недалеко від зони бойових дій.

Головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Миколаївській області Павло Саєнко разом із головою громадського об’єднання «Асоціація учасників та інвалідів АТО» м. Миколаєва Олександром Терещенко, активістами ветеранської організації, волонтерами поста “Одеса-мама” зустрічали та супроводжували дітей до міста відпочинку. Під час відпочинку, крім оздоровлення, на дітей чекають організовані екскурсії в Одесу та Миколаїв, аквапарк та інші розваги.

Громада Станично-Луганського району висловлює щиру подяку Асоціації учасників та інвалідів АТО, яка вже третій рік поспіль організовує відпочинок дітей на узбережжі Чорного моря в Миколаївській області, а також керівництву станції «Кіндрашівська – Нова» та спортивно-оздоровчому комплексу “Спортіум” за допомогу в придбанні залізничних квитків.