Дітей учасників АТО привітали з новорічними святами

Дата: 26.12.2018 Переглядів: 68

22 грудня у Центрі соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, проведено свято для дітей учасників АТО, організоване фахівцями із соціальної роботи. Ці діти мають зростати з розумінням того, що їхні батьки не просто Герої – мужні, відважні воїни, а найкращі сини та доньки української землі.

Малечі припала до душі цікава розважальна програма та лялькова вистава «Миколайчикова Рукавичка». Діти оплесками зустрічали кожного героя, який розповідав про свої добрі вчинки, ділився знаннями про Святого Миколая та доводив своє право поселитися у теплій домівці.

Солодкі подарунки та вітання отримали діти від настоятеля Покровського храму протоієрея Георгія та вихованців недільної школи під керівництвом Валентина Шевченка.

Сповнені чудовим настроєм учасники заходу висловлювали слова подяки та вдячності організаторам.

Фахівці Центру закликають наслідувати добрі вчинки Святого Миколая та бажають, щоб це свято стало для всіх святом Добра, Прощення та Любові до ближніх.