Діти учасників АТО на фабриці ялинкових іграшок

Дата: 28.12.2017 Переглядів: 38

Фахівцями Іванківського Центру соціально-психологічної реабілітації, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції організовано поїздку для дітей учасників АТО та дітей із соціально незахищених сімей на фабрику ялинкових прикрас.

Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас під Києвом зберігає традиції майстерності виготовлення скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть і є своєрідним законодавцем моди в новорічній індустрії. Заснована в далекому 1948 році, фабрика з невеликої мануфактури, яка обробляла скло для медичних потреб, перетворилася на одного з найбільших виробників новорічної продукції в Східній Європі.

Під час екскурсії присутнім продемонстровано процес виготовлення авторської ялинкової іграшки.

Також діти відвідали музей де зібрані ялинкові іграшки зі всього світу. До складу музею входять три зали: старовинна і сучасна іграшка, казкове місто в мініатюрі та унікальний „Ермітаж”.

Створювали святковий настрій учасникам екскурсії весела музика, світові ефекти та змога сфотографуватися с Дідом Морозом та особисто передати йому листа з новорічними побажаннями.

Кожна дитина власноруч розмалювала ялинкову іграшку собі на згадку.