Добровольці АТО з Хмельниччини отримують визнання

Дата: 18.07.2017 Переглядів: 139

14.07.2017 року під головуванням заступника Хмельницької обласної ради Валерія Лескова відбулось засідання робочої групи з питань визнання бійців – добровольців АТО. Відповідно до розпорядження голови обласної ради Михайла Загородного дану робочу групу створено після звернення голови ГО «Правий сектор» у Хмельницькій області Олександра Чорного.

До складу робочої групи  увійшли заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко, радник Хмельницького міського голови з питань АТО Ігор Олійник, командир 7-ї резервної сотні ДУК «Правий сектор» Олександр Попов, депутати обласної ради, керівники управлінь та відділів виконавчого апарату обласної ради, представники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Департаменту фінансів облдержадміністрації, обласного військового комісаріату, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО та громадські активісти.

У ході засідання було розглянуто порядок визнання бійців – добровольців АТО на регіональному рівні, який був відпрацьований представником Державної служби у справах ветеранів та учасників АТО Катеренчуком О. Г. спільно з представниками добровольчих підрозділів.

За результатами засідання робочої групи вирішено доопрацювати порядок визнання бійців – добровольців АТО, представникам добровольчих підрозділів надати список осіб-мешканців Хмельницької області для надання їм статусу бійців-добровольців АТО, відпрацювати проект рішення обласної ради про визнання бійців – добровольців АТО, звернення до Кабінету міністрів України та Верховної Ради України з пропозицією законодавчого врегулювання підстав та процедури встановлення статусу, обсягу соціальних пільг та гарантій для учасників добровольчих формувань, які в подальшому не увійшли до складу створених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, а також розглянути зазначені документи на наступному засіданні робочої групи в серпні 2017 року.