Дзвони пам’яті

Дата: 15.05.2019 Переглядів: 68

14 травня 2019 року в м. Верховина за ініціативи громадських об’єднань родин загиблих Прикарпаття та представництва Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області, за підтримки Верховинської райдержадміністрації проведено  патріотичну годину-гру серед учнів освітніх закладів району та Білоберізької ОТГ «Дзвони пам’яті», присвячену загиблим учасникам АТО/ООС Верховинського району.

Головною метою заходу було гідне вшанування пам’яті загиблих воїнів  краю, які поклали своє життя за збереження миру та захисту територіальної цілісності нашої держави, а також виховання в молодого підростаючого покоління національної свідомості, гордості за своїх земляків.

В пам’ятній годині-грі взяли участь 5 команд учнівської молоді, які відповідали на питання, що стосувалися життєвого шляху Героїв. На захід були запрошені рідні захисників України, які після закінчення турніру вручили переможцям подяки, медалі та Кубок переможця.

Присутній на заході головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Служби Володимир Веркалець вручив всім рідним Героїв пам’ятні медалі та запевнив родини, що держава буде робити все, щоб пам’ять про воїнів-захисників залишилась на віки.