Фахівці Іванківського ЦСПР провели захід „День здорового способу життя”

Дата: 07.09.2017 Переглядів: 22

„День здорового способу життя” – так називалася зустріч для дружин учасників АТО, яка відбулася 06 вересня у Іванківському Центрі соціально-психологічної реабілітації, що входить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Інформаційну зустріч провели фахівець із соціальної роботи Ірина Струпова та експерт по здоровому харчуванню Олег Коноваленко. Розмова   розпочалася із налаштування на позитивне мислення та гарний емоційний настрій. Спеціалістом центру були запропоновані поради, як навчитися позитивно думати кожного дня, незалежно від ситуації, яка трапляється. Як приклад були наведені притчі про переваги позитивного мислення у нашому житті.

Олег Коноваленко розповів про важливість здорового способу життя і правильного харчування для краси та жіночого здоров’я, навів статистичні дані про вплив різних факторів на формування здоров’я (екологія, шкідливі звички, психологічний стан, генетика, харчування тощо). Учасники заходу були зацікавлені наданою інформацією. Під час зустрічі ставили питання, а на завершення учасники заходу виявили бажання зустрітися незабаром знову. Присутні були запрошенні до роботи у групі самодопомоги та до клубу здорового способу життя ЦСПР.