Працівники Служби, центрів реабілітації взяли участь у фестивалі «З війни до миру. Повернення…»

Дата: 08.10.2018 Переглядів: 137

У суботу, 6 жовтня 2018 року, представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, спеціалісти центрів  соціально-психологічної реабілітації населення, що належать до сфери її управління,   взяли участь у фестивалі «З війни до миру. Повернення…», який проводився у місті Боярка на підтримку воїнів та ветеранів АТО.

Фестиваль проведено у рамках обласної програми військово-патріотичного виховання молоді та підтримки ветеранів АТО та ООС за сприяння Києво-Святошинської районної адміністрації та Києво-Святошинської районної ради, громадських організацій ветеранів АТО Київської області. На заході були присутні представники волонтерських груп та спілок ветеранів війни на сході України з Києва і Київської області, громадських, волонтерських організацій, які надають допомогу учасникам АТО та членам їхніх родин, а також органів державної влади.

Участь у родинному фестивалі взяв та виступив перед присутніми представник  Служби  у Київській області Микола Перебойчук.

На території проведення заходу функціонували тематичні майданчики, де юристами, психологами, спеціалістами центрів реабілітації населення, медичними працівниками, фахівцями Києво-Святошинського районного управління соціального захисту населення надавалась кваліфікована консультативна допомога учасникам АТО/ООС, членам їх родин та сім’ям загиблих воїнів.

Під час заходу презентувались програми з реабілітації учасників бойових дій, а ветерани ділились досвідом у відкритті своєї справи після повернення додому.

Так, фахівці Києво-Святошинського ЦСПР презентували послуги, які вони надають учасникам бойових дій, дружинам ветеранів та їхнім дітям. Ветеранам розповідали про програми вторинної профорієнтації та допомоги з працевлаштування, навчали різним методикам керування емоціями; інформували ветеранів та членів їх сімей з питань державних пільг та гарантій. Діти та підлітки під керівництвом соціальних працівників  плели державний прапор у стилі маскувальної сітки та виготовляли оберіги.

Директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир спілкувалась з представниками громадських організацій та волонтерами, обмінювалась досвідом роботи з атовцями та їх родинами, налагоджуючи зв’язки для подальшої співпраці.

Також з ветеранами АТО та їх сім’ями працювали спеціалісти з Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення.

Гостям фестивалю були роздані інформаційні листки про послуги ЦСПР, про групи, курси та клуби, які діють на базі Центру, а також запрошення в гості.