Фестиваль для людей з інвалідністю “Ми є у тебе, Україно!”

Дата: 24.05.2017 Переглядів: 126

18-20 травня у Київському  міському  Палаці  ветеранів відбувся другій відбірковий тур фестивалю для людей з інвалідністю “Ми є у тебе, Україно!”.

Фестиваль відбувся  напередодні  свята  – Дня захисту  дітей. Діти – це наше майбутнє, майбутнє нашого народу, нашої держави.

Поруч з конкурсантами, їх близькими та шанувальниками їх талантів – воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій на Донбасі, члени сімей загиблих, сім’ї  переселенців зі Сходу.

 

 

 

 

 

 

На фестиваль з зони бойових дій прибули медики, представники “Першого добровольчого  мобільного шпиталю”, і  з’явилась  дуже особлива нагода – подякувати волонтерам, що підтримують і допомагають нашим військовим, котрі захищають незалежність та кордони нашої держави, і, безумовно, і всіх наших діточок.

Висловили подяку  лікарям, котрі обстежують дітей, у тому числі і з інвалідністю, в зоні бойових дій, і нашим братіям, що допомагають школі-інтернату для дітей з інвалідністю в місті Кремінна на Луганщині.

Прекрасна ти, моя Україно! Ми радіємо твоєму успіху у сьогоденні, горді твоїми звитягими  минулого, переживаємо за війну, що точиться на сході, і про твоє мирне завтра. Ми завжди з тобою!