Фотовиставка «Портрет солдата»

Дата: 12.07.2016 Переглядів: 151

11 липня учасники АТО та члени їх сімей, які відвідують кожного тижня заняття групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше» у Коростенському Центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції,  разом з соціальним педагогом Вікторією Обиход завітали на фотовиставку «Портрет солдата» Віки Ясинської , що проходить в будинку науки і техніки м. Коростень.

IMG_20160711_181520Фотовиставка «Портрет солдата» — це портрети чоловіків, які добровольцями та за призовом брали участь у військових діях на сході України. На виставці представлені 40 неперевершених фотографій, кожна з яких по своєму унікальна та передає надзвичайно сильні почуття любові до рідної Батьківщини, непереборне бажання захистити своїх рідних. Кожен з учасників цієї фотосесії має свою історію, яка варто того, щоб бути почутою.

Для всіх нас – українців, дуже важливо проводити такі фотовиставки, щоб ми пам’ятали та пишалися своїми героями, завдяки яким ми можемо спокійно спати і радіти кожному мирному дню.

Передає фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Любов Паламарчук