ФРАНКІВСЬКІ УЧАСНИКИ АТО СТВОРИЛИ ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ

Дата: 31.03.2017 Переглядів: 144

В приміщенні Івано-Франківській міської ради відбулася презентація соціального проекту міської асоціації учасників АТО – “Житло воїнам АТО”.

Проект “Житло воїнам АТО” функціонує з липня 2016 року. Його реалізовують за ініціативи бійців, які об’єдналися, щоб вирішувати свої житлові питання. Відповідно до цього проекту учасники АТО в 2016 році отримали 27 квартир.

Даний проект передбачає 3 складові:

– безкоштовне забезпечення квартирами інвалідів АТО, багатодітних та малозабезпечених сімей (згідно черги міської Асоціації);

– анонсується новий проект “Соціальна можливість придбання пільгового житла учасниками АТО”, де однокімнатна чи двокімнатна квартири будуть коштувати в чотири рази дешевше ринкової вартості – 100 та 150 тис грн відповідно. Сплата суми за квартиру розбиватиметься на етапи будівництва, в часі це становитиме приблизно 1,5-2 роки;

– створення міні-реабілітаційних центрів для учасників АТО в житлово-будівельному кооперативі “Соціум”, де працюватимуть волонтери. В цих центрах впроваджуватимуть лікувальні терапії та процедури для відновлення.

Слід зазначити, що Проект реалізується не за кошти місцевих чи державного бюджетів.

Під час заходу бійцям АТО вручили ключі від чотирьох квартир. Голова спілки добровольців АТО Прикарпаття Василь Андріїв запевнив, що Асоціація учасників бойових дій наполегливо працюватиме в напрямку подальшого отримування квартир учасниками АТО.

Також під час заходу учасника антитерористичної операції Макара Володимира нагородили пам’ятною медаллю за оборону міста Щастя.