Голова Служби поставив завдання центрам реабілітації

Дата: 12.05.2015 Переглядів: 267

12 травня в приміщенні Служби відбулась робоча нарада з представниками центрів соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, що знаходяться в сфері управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Нараду проходила за головуванням Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артура Дерев’янка. Від Служби у нараді також взяли участь начальник управління організаційної та меморіальної роботи Ігор Мальцев, начальник відділу психологічної реабілітації та соціальної адаптації Костянтин Кукушкін, інші відповідальні працівники Служби.

В ході обговорення питань діяльності Центрів, що стосувались їх фінансування, звітності, забезпечення обладнанням тощо, Голова Служби наголосив на необхідності перебудови системи роботи центрів з урахуванням нових напрямів роботи Служби. З цією метою запропонував широко залучати до роботи з учасниками антитерористичної реабілітації, членами їх сімей професійних психологів, поліпшити співпрацю з місцевими органами влади, військкоматами, громадськими організаціями. “Найважливіше для всіх нас, щоб кожний учасник АТО і члени його родини, які потребують допомоги Центрів, не залишились без вашої уваги”, – підкреслив Артур Дерев’янко.

DSC05240

У свою чергу, керівники Центрів поінформували учасників наради про останні напрацювання за новими і традиційними напрямами роботиЦентрів, висказали думки щодо необхідності розробки єдиних підходів до психологічної реабілітації, про проблемні питання стосовно діяльності Центрів, налагодження обміну досвідом.

Довідково: до сфери управління Служби передані центри соціально-психологічної реабілітації, які знаходяться в м. Боярка, смт Бородянка, смт Іванків, м. Славутич Київської області, та м. Коростень Житомирської області.

Цільовим призначенням Центрів є здійснення заходів, спрямованих на надання соціальної, психологічної, освітньої, реабілітаційної та інформаційно-просвітницької допомоги ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.