Гордість нації

Дата: 05.10.2018 Переглядів: 81

Напередодні Дня захисника України 5 жовтня на території Національного спортивного комплексу “Олімпійський” в рамках проведення національного проекту шани та спортивної реабілітації захисників України “Гордість нації” проведено тренування українських захисників разом з ветеранами Сполучених Штатів Америки та Республіки Польща. 

Проект “Гордість нації” – символ єдності заради перемог, який об’єднує людей, які змінюють себе та навколишній світ.

Метою заходу є вшанування загиблих воїнів під час участі в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил), підвищення позитивного образу захисника України та рівня патріотичного виховання української молоді, надання нових можливостей для ветеранів війни у поверненні до мирного життя через спілкування, обмін досвідом з іноземними ветеранами.

Організатори заходу: Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, Міністерство молоді та спорту, Міністерство оборони України, Міністерство внутрішніх справ, Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Київська міська державна адміністрація, Національна рада спортивної реабілітації України, громадське об’єднання “Бігова Україна”, Федерація легкої атлетики та Федерація стронгмену України.

Планом заходів “Гордість нації” передбачено 07 жовтня о 09.20 годині у Києві на Майдані Незалежності проведення забігу “Ветеранська десятка” за участі українських та зарубіжних ветеранів.

На спортивній базі Федерації стронгмену України (Х-парк) 08 жовтня о 14.30 годині буде проведено майстер-класи для ветеранів України, США та Польші від олімпійського чемпіона з важкої атлетики Олексія Торохтія, чемпіона світу з паурліфтингу Олексія Соловйова, Дворазового володаря титулу “Найсильніша людина світу” Василя Вірастюка, чемпіона світу зі стронгмену Сергія Конюшка.

У заходах беруть участь ветерани війни та діючі військовослужбовці, учасники добровольчих формувань, курсанти військових навчальних закладів, члени родин загиблих, волонтери, представники ветеранських громадських об’єднань, ветерани США, Республіки Польща.

Запрошуємо всіх висловити шанобливе ставлення до ветеранів, всенародної поваги та любові, визнання їх високих чеснот і заслуг та долучитись до проведення заходу “Гордість нації”.