Громадська рада при Службі провела чергове засідання

Дата: 10.12.2015 Переглядів: 151

Сьогодні, 10 грудня 2015 року об 11 год. у Київському міському палаці ветеранів (вул. Бастіонна, 11) відбулось засідання громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

В засіданні взяли участь директор департаменту по роботі з ветеранами та учасниками антитерористичної операції Ігор Мальцев, заступник директора департаменту-начальник планово-фінансового відділу Юрій Соболєв, заступник директора департаменту-начальник відділу зв’язків з громадськими об’єднаннями Юрій Бубленко, заступник директора департаменту-начальник відділу соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації Наталія Грицунь та інші відповідальні особи Служби.

Під час засідання були обговорені питання, внесені до порядку денного: про стан підготовки пропозицій громадської ради до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2016 рік, про стан виконання всеукраїнськими громадськими об’єднаннями ветеранів заходів, передбачених їх планами роботи за рахунок державної фінансової підтримки у 2015 році та перспективи державної фінансової підтримки їх діяльності у 2016 році, про внесення змін до структури громадської ради та стан підготовки звіту про діяльність громадської ради у 2015 році.

IMG_20151210_115609326Учасниками засідання також були обговорені деякі аспекти законодавчого забезпечення ветеранів та учасників антитерористичної операції, підіймались проблемні питання соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації учасників бійців, що повертаються з АТО.

Після проведення засідання громадської ради відбулась робоча нарада за участю керівників та головних бухгалтерів всеукраїнських громадських об’єднань ветеранів, на якій були розглянуті питання щодо стану фінансової підтримки у 2015 році за підсумками роботи Рахункової палати України, а також пропозиції щодо механізму розподілу коштів на 2016 рік.