Групи самодопомоги та взаємодопомоги для учасників АТО

Дата: 13.04.2016 Переглядів: 485

10 квітня в приміщенні Центру СПР м. Коростень соціальні педагоги – Вікторія Обиход та Сергій Чернов –  організували чергову групу самодопомоги та взаємодопомоги “Гуртом легше” для учасників АТО та членів їх сімей, які виявили бажання поспілкуватися та взяти участь у допомозі роботи групи.

Зустріч групи “Гуртом легше” розпочалася зі знайомства та визначення правил, яких повинні дотримуватись учасники. Серед них найголовнішим правилом є толерантність та взаємоповага членів групи по відношенню один до одного. Соціальні педагоги наголосили про конфіденційність та визначили і погодили з учасниками інші правила.

В ході спілкування  учасники зустрічі визначили пріоритетні завдання роботи групи “Гуртом легше”, серед яких залучення до участі у групи учасників АТО та їх рідних, надання індивідуальної допомоги психолога та юриста Центру соціально-психологічної реабілітації учасникам АТО та його рідним, організація психологічної підтримки у телефонному режимі, допомога учасникам АТО у отриманні посвідчень про інвалідність, підтримка зв’язку з Всеукраїнською спілкою учасників АТО, співпраця з Центром зайнятості з метою допомогти учасникам АТО у працевлаштуванні.

По закінченню зустрічі соціальні педагоги та учасники АТО висловили свою думку щодо подальшої роботи в режимі групи самодопомоги та взаємодопомоги “Гуртом легше” та домовилися про час наступної зустрічі.    Під час зустрічі  спеціалісти Центру соціально-психологічної реабілітації нададуть психологічну, юридичну та соціальну допомогу учасникам АТО та членам їх сімей.

Детальна інформація за тел. (04142) 2-23-66.

Повідомляє фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Любов Паламарчук