Ірина Фріз запросила ветеранів працювати в Міністерстві у справах ветеранів

Дата: 24.06.2019 Переглядів: 147

«Хочу, аби в кожного з вас загорілися очі, і ви захотіли прийти в Міністерство у справах ветеранів менеджерувати різні проекти», – зазначила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час участі у засіданні Ради ветеранів при Міністерстві.

В Домі ветеранів, що на Житомирщині, відбулось засідання Ради ветеранів, під час якого представникам Ради з різних регіонів України презентовано концепцію “ветеранських просторів” як базових центрів психосоціальної реабілітації ветеранів та ветеранок.

«Ветеранський простір у кожному регіоні, обласному чи районному центрі має стати комунікаційним майданчиком між державою, недержавним сектором, організаціями та благодійними фондами задля об’єднання усіх ветеранів», – наголосила заступниця міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк під час презентації концепції. У ветеранському просторі кожен ветеран або ветеранка зможе відвідати тематичні групові та індивідуальні заняття, почати вивчати іноземні мови, пройти перекваліфікацію, отримати юридичні консультації, будь-яким шляхом організувати своє дозвілля та проводити час в колі рідних та близьких людей. Стратегічна мета Міністерства в цьому проекті – повернення учасників бойових дій до повноцінного життя за допомогою комплексних заходів для ветеранів та ветеранок, де вони зможуть взаємодіяти один з одним та об’єднуватись в одну незламну силу України.

Повідомляє прес служба Мінветеранів