Керівники держави вшанували пам’ять загиблих в Афганістані

Дата: 15.02.2016 Переглядів: 151

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 27-ї річниці завершення виведення радянських військ з Афганістану керівники держави віддали шану пам’яті українських солдат і офіцерів, які загинули під час бойових дій на території цієї держави.

покладанняПрезидент України Петро Порошенко та присутні високопосадовці поклали квіти до Меморіального комплексу громадянам України, що полягли в Афганістані, а воїни почесної варти встановили квіткову композицію в національних кольорах. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

урочистості_буд.офіцерівВ цей же день урочистості продовжилися у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України. Воїни-афганці, у зв’язку із знаменною датою, отримали почесні державні нагороди.

будинок офіцерівУчасть в церемонії покладання квітів та інших урочистих подіях взяли Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко.

Серед присутніх на урочистостях у Будинку офіцерів в складі делегації (очолював її як член правління Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану) від Закарпатської обл. був і завідувач Закарпатського сектору Служби Іван Балашов. До речі, 5 закарпатських ветеранів були нагороджені Президентом Україні, головою Верховної Ради України, Міністром оборони України.