Хмельничани попрощались з загиблим Героєм

Дата: 12.04.2019 Переглядів: 66

8 квітня о 6.00 ранку під час потужного ворожого обстрілу позиції “Зеніт” (поблизу селища Опитне Ясинуватського району Донецької області) отримав смертельне осколкове поранення у шию військовослужбовець 93-ї окремої механізованої бригади Микола Миколайович Неживий (позивний «Механ»).

Прощання із загиблим Героєм відбулося 11.04.2019 у Хмельницькому на майдані Незалежності.

Керівництво області, міста, бойові побратими, ветерани АТО (ООС) та пересічні мешканці Хмельницького прийшли віддати останню шану сержанту Миколі Неживому.

У скорботних заходах взяли участь представники Державної Служби у Хмельницькій області Олександр Катеренчук та Микола Климюк.

В скорботній промові Хмельницький міський голова Олександр Симчишин зазначив, що завдяки таким людям, як Микола Неживий, ми маємо можливість вільно дихати та розбудовувати Українську незалежну державу.

Схилившись на коліна, проводжали в останню путь Миколу Неживого.

Поховали загиблого військовослужбовця на Алеї Слави, що на кладовищі у мікрорайоні Ракове.

Довідково

Микола Миколайович народився 16 вересня 1961 року в с.Перчуново, Новоукраїнського району, Кіровоградської області. Там закінчив школу і вступив до Миколаївського училища. Служив у лавах Збройних Сил України. За розподілом потрапив до Хмельницького, де й залишився після завершення військової служби. Після цього працював на приватних підприємствах.

У 2014 році після Революції Гідності, коли почали формуватися добровольчі батальйони, у квітні Микола Миколайович продав власне авто, щоб придбати військове спорядження та вступив до лав батальйону «Айдар».

28 квітня 2015 року підписав контракт з 93-ю бригадою до кінця особливого періоду. Після виведення 93-ї бригади із зони бойових дій на пункт постійної дислокації «Механ» перевівся у 54-у бригаду та знову вирушив на Схід. Брав участь у боях за Світлодарську дугу. Коли 54-у бригаду вивели із зони АТО на ППД перевівся у 46-й розвідувальний батальйон, служив там до 6 січня 2018 року. Повернувся до Хмельницького для проходження лікування та реабілітації. Після цього 2 лютого 2019 року знову підписав контракт із 93-ю бригадою та вирушив до зони проведення бойових дій.