Колектив Служби вітає ювіляра

Дата: 14.06.2019 Переглядів: 159

Заступнику директора департаменту-начальнику відділу зв’язків з громадськими об’єднаннями Юрію Бубленку виповнилося 65 років.

З цієї нагоди колектив Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції тепло вітає ювіляра.

Вельмишановний Юрію Пантелійовичу!

Від імені колективу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею – 65-річчя від дня народження!

Вам доля подарувала багате і цікаве життя, в якому міститься активна громадська діяльність, робота на відповідальних посадах.

Вас знають як досвідченого фахівця у справах молоді і спорту, розвитку національного туризму в Україні, в тому числі альпінізму. Ми пишаємось, що Ви були безпосереднім організатором сходження на Еверест.

Ваша активна позиція сприяла розвитку та консолідації ветеранського руху в Україні. Притаманний Вам талант організатора, помножений на велике бажання робити людям добро, став запорукою Вашого успіху у справі соціального захисту ветеранів війни, інвалідів, патріотичного виховання молоді.

На усіх посадах Ви зарекомендували себе Людиною і Професіоналом. Ваші досвід, працелюбність, відданість справі, непохитна громадянська позиція, мудрість, порядність та людська гідність здобули велику пошану серед колег та товаришів по службі.

Бажаємо Вам доброго здоров’я, сімейного благополуччя, родинного щастя, добра та достатку. Нехай ніколи не вичерпуються Ваші оптимізм, позитивна енергія творчих пошуків нових справ і звершень.

Колектив Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції