“Краса без обмежень”: у Кіровограді провели конкурс краси дівчат на візках

Дата: 19.05.2015 Переглядів: 316

VI Всеукраїнський конкурс краси дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень», цього річ відбувся в Кіровограді. Раніше цей захід проводився у Донецьку та через складну ситуацію на сході України, оргкомітет переніс проведення конкурсу в наше рідне місто.

Відважні дівчата з усієї України взяли участь в конкурсі та продемонстрували свою особливість та рівноправність в порівняні з іншими конкурсами краси. «Краса без обмежень» дає можливість творчо та індивідуально самореалізуватися дівчатам в соціумі та відчувати себе повноцінними членами сучасного суспільства.

Головною метою конкурсу – є залучення молоді з обмеженнями, до культурних та духовних цінностей. А також продемонструвати суспільству, що вони мають сили, здібності та талант до творчих та ділових звершень в майбутньому.

Вісім неймовірних дівчат продемонстрували свою красу, чарівність, жваво рухались під час хореографічних номерів. Учасниць конкурсу та глядачів розважали хореографічні ансамблі драйвовими танцями, а музичними композиціями – вокальні ансамблі.

Головну корону, Першу та Другу віце-міс конкурсу «Краса без обмежень» вручала та оголошувала переможниця V Всеукраїнського конкурсу краси дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень» – Олена Онищук. Першою віце-міс стала Інна Верот, другою віце-міс стала Каріна Погосян, а головну корону конкурсу краси отримала львів’янка Каріна Орбитян.Жодна учасниця не була обділена увагою, а тому для кожної було визначено певну номінацію.

6f50dce70dec879b852ebf59035e3362

Всі учасниці мають силу та мужність, вони яскраво продемонстрували свою особливість та неповторність. «Краса без обмежень» дійсно не має рамок та кордонів.

Захід відвідав Голова Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко, який сам родом з Кіровоградщини. Він мав можливість поспілкуватись з учасниками дійства, земляками, привітав дівчат – учасниць конкурсу, побажав всім мирного неба, віри в себе та надії на краще.