Круглий стіл на тему: «Проблеми соціального захисту родин загиблих учасників антитерористичної операції»

Дата: 08.12.2017 Переглядів: 93

 

 

 

 

Громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об’єднання родин загиблих та безвісті зниклих, учасників антитерористичної операції, ветеранів війни та активістів волонтерського руху «Крила 8 сотні» 7 та 8 грудня 2017 року організовано проведення засідання круглого столу на тему: «Проблеми соціального захисту родин загиблих учасників антитерористичної операції». Очолює громадську спілку «Крила 8 сотні» Міхнюк Ірина Володимирівна, вдова загиблого Героя України Міхнюка Олега Івановича.

В заході приймають участь представники Міністерства соціальної політики, Комітету у справах ветеранів війни, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Верховної Ради України, представники громадських організацій з більшості регіонів України.

Від центрального апарату Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в заході прийняли участь Волчихін Борис та Моха Олексій.

Під час круглого столу було обговорено низку проблемних питань щодо соціального захисту родин загиблих учасників антитерористичної операції, а саме:

  • підвищення рівня соціального захисту сімей, члени яких загинули під час участі у проведенні антитерористичної операції;
  • підтримка їх належного морально-психологічного стану;
  • механізм поліпшення ефективності взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями та іншими юридичними особами у сфері підтримки родин загиблих учасників бойових дій;
  • створення у суспільстві атмосфери підтримки та поважного ставлення до членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

За результатами заходу будуть підготовлені пропозиції щодо вирішення проблемних питань на державному та місцевому рівнях.