Київщина вдруге відзначила День бійця територіальної оборони

Дата: 09.10.2018 Переглядів: 49

Другий рік поспіль, у першу суботу жовтня, в усіх районах та містах обласного значення Київщини відбулося урочисте відзначення Дня бійця територіальної оборони. Про це йдеться у повідомленні представників Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Київській області.

Цьогоріч обласний святковий захід відбувся на території військової частини Національної гвардії України у м. Вишгород.

Проведення такого заходу сприяє максимальному залученню громадян, які знаходяться на обліку у військових комісаріатами, до роботи у підрозділах сил територіальної оборони.

Бійці спілкувались між собою, знайомились з командирами, брали участь у  заняттях з вогневої, військово-медичної, інженерної та спортивної підготовки.

Також відбулися показові виступи дитячих та молодіжних організацій, які займаються військово-патріотичним вихованням молоді.

Під час заходу відбулося вручення подяк та посвідчень військовозобов’язаним, які призначені до загону територіальної оборони та вважають своїм високим громадянським обов’язком служіння народу України.

Цими ж днями відбулись військові навчання територіальної оборони (роти охорони) Святошинського р-ну м. Києва  (6-7 жовтня), які пройшли  в лісовому масиві біля смт Макарів. У заході взяв участь заступник голови Служби Вячеслав Марченко.