Лисичанськ відсвяткував день народження та 74-ту річницю визволення від фашистських загарбників

Дата: 04.09.2017 Переглядів: 42

На Луганщині 2 вересня місто Лисичанськ відсвяткувало свій день народження і 74-у річницю визволення від фашистських загарбників. Святкові заходи, присвячені цим датам, за традицією, розпочалися з урочистого мітингу біля меморіального комплексу «Привільнянський плацдарм» та продовжилися святковим концертом біля меморіального комплексу «Пам’ять».

У заходах взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступники, секретар міської ради Едуард Щеглаков, голови сусідніх міст, представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО в Луганській області, ветерани війни і праці, учнівська молодь, жителі міста.

Лисичанський міський голова побажав в цей святковий день всім присутнім мирного неба над головою, тепла і родинного благополуччя, удачі в добрих справах і впевненості в завтрашньому дні. «Саме з цього клаптика землі (з Привільнянського плацдарму) почалося звільнення Донбасу та України. Саме тут ми сьогодні разом з вами зібралися, щоб віддати данину поваги воїнам, полеглим у Другій світовій війні. Ми повинні пам’ятати свою історію і людей, які її творили. Слава ветеранам-переможцям! Слава полеглим в роки війни, ціною свого життя захистили свою Батьківщину» – зазначив він.

Традиційний триразове салютування пролунало з солдатської зброї. Привільнянський плацдарм заповнився квітами.

Урочистий мітинг закінчився святковим концертом біля меморіального комплексу «Пам’ять».