Меморіальні заходи в пам’ять загиблих у світових війнах

Дата: 20.11.2017 Переглядів: 58

У неділю, 19 листопада, відбулись меморіальні заходи на  збірному німецькому кладовищі біля с. Віта-Поштова (Київська область), присвячені Дню скорботи за загиблими у світових війнах.

Делегація Всеукраїнської спілки ветеранів війни на чолі з генерал-майором запасу Поповичем В.В. взяла участь у заходах  на запрошення Представництва в Україні Німецької Народної Спілки по догляду за військовими похованнями та Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні.

У заході взяли участь представники Посольства Німеччини, військові аташе іноземних Посольств, акредитованих в Україні (біля 15 країн), представники духовенства трьох різних конфесій та представники громадськості.

Українських ветеранів представляли члени Спілки та Всеукраїнської громадської організації «Союз «Народна пам’ять», соціальних партнерів Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО.

Після завершення офіційної частини заходу та панахиди за загиблими відбулося перепоховання останків трьох німецьких військовослужбовців, знайдених українськими пошуковцями.