Мешканці Хмельницького поминали загиблих під час Другої світової війни

Дата: 23.06.2017 Переглядів: 76

У Хмельницькому у День скорботи на Військовому кладовищі за участю керівництва області, керівників силових відомств та правоохоронних структур, представників управлінь та організацій міста і області, керівників ветеранських організацій, представників політичних партій, духовенства та громадськості відбулись поминальні заходи.

Цього дня, 76 років тому, розпочався один із найстрашніших, найтрагічніших періодів історії українського народу. На територію нашої держави вторглися нацистські війська. Безжальною ходою пронеслася українською землею чорна машина війни, змітаючи на своєму шляху цілі міста та села. Українці одними із перших прийняли на себе цей удар. Сотні тисяч дочок і синів віддали своє життя у цій пекельній круговерті.

О 10.00 відбулась загальнонаціональна хвилина мовчання. Усі присутні вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні – найкривавішому глобальному конфлікті, у ході якого загинуло, за різними оцінками  від 50 до 85 мільйонів людей. До пам’ятників та обелісків, могил, загиблих воїнів-визволителів були покладенні вінки та квіти.

Разом зі своїми земляками участь у заході взяв представник Служби в області О. Катеренчук.