Міський голова Слов’янська провів зустріч з місцевими учасниками АТО

Дата: 17.01.2018 Переглядів: 76

16 січня в місті Слов’янськ Донецької області відбулась зустріч міського голови В. М. Ляха, керівників структурних підрозділів міськради, заступника начальника Східного міжрегіонального відділу Служби А. В. Адам з місцевими учасниками АТО. Кожен з керівників доповів, яка робота ведеться в місті щодо захисту прав учасників АТО, зокрема, забезпечення їх правом на землю, на пільги та медичне обслуговування.

Учасники АТО, у свою чергу, озвучили проблемні питання, які в них є на сьогоднішній день. Серед головних проблем учасників АТО у Слов’янську постало питання виділення землі, пільгових перевезень, медичного обслуговування. Ветеранами було озвучено пропозицію створення в управлінні соцзахисту населення «єдиного вікна» для учасників бойових дій, яке б допомагало тим, хто повернувся з війни, оформити потрібні документи на користування пільгами.

Зустріч проходила в конструктивній формі: міський голова одразу надавав доручення керівникам структурних підрозділів міськради негайно розібратися та допомогти. Всі питання були занесені до протоколу. Під час спілкування учасників зустрічі було поінформовано про плани розбудови нового мікрорайону, де близько 180 земельних ділянок під забудову буде виділено саме учасникам антитерористичної операції.

Представник Служби в Донецький області Анна Адам зазначила, що такі зустрічі необхідно проводити регулярно, щоб підтримувати діалог влади з ветеранами, аби учасники АТО могли отримувати оперативне вирішення нагальних проблем. Міський голова запропонував проводити подібні зустрічі щомісяця.