Міжнародна конференція з реабілітації учасників АТО

Дата: 30.03.2015 Переглядів: 511

27 березня 2015 року керівник відділу забезпечення санаторно-курортним лікуванням та засобами реабілітації Лариса Боюк взяла участь у міжнародній конференції за напрямками “Реабілітація учасників АТО” та “Ефективна система підготовки державних службовців як запорука проведення реформ у всіх сферах суспільного життя на місцевому і загальнонаціональному рівні”.

Захід проводився Старосамбірською районною радою Львівської області за підтримки Благодійного фонду “Святої трійці”, Благодійного фонду Лопушанського та Громадської організації “Східноєвропейський колегіум територіального та місцевого самоврядування”.

Під час конференції обговорювались питання:

– створення реабілітаційного центру для учасників АТО на базі колишньої медичної роти аеромобільної бригади № 39;

– створення навчального закладу надання академічної освіти державних службовців та кадрів органів місцевого самоврядування» на території колишнього «Хирівського конвікту езуітів».

Увагу учасників конференції було звернуто на те, що важливим на сьогодні є питання підтримки учасників АТО після їх повернення додому. Враховуючи, що потреба в реабілітації, лікуванні та оздоровленні учасників АТО є дуже велика, а реабілітаційних центрів недостатньо, програмою «Захистимо Рідний Край» ініційовано будівництво центру реабілітації у м. Хирів Львівської області на базі колишньої медичної роти аеромобільної бригади № 39.

Новостворений та обладнаний реабілітаційний центр в найкоротші терміни зможе вирішити надважливу сьогодні і на наступні роки проблему з реабілітації та оздоровлення поранених та учасників бойових дій на Сході України, які потребують психологічної та медичної реабілітації.

виступ Боюк 2

Лариса Боюк поінформувала учасників про діяльність Служби у цьому напрямку, проблеми в реабілітації учасників АТО та шляхи їх вирішення.