Мобільна психологічна група СПЦ м. Славутич в селищі Любеч

Дата: 05.07.2018 Переглядів: 36

Мобільна психологічна група  Соціально-психологічного центру  м. Славутич, що належить до сфери управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції,  4 липня відвідала селище Любеч Ріпкинського району Чернігівської області.

У приміщенні місцевого Молодіжного центру юрисконсульт Аліна Малашенко провела консультації з проблемних правових питань стосовно отримання матеріальної допомоги, компенсаційних виплат, відведення земельних ділянок, забезпечення учасників бойових дій житлом, санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації. Надала роз’яснення щодо переліку документів для пред’явлення до органів місцевої влади з метою одержанням відповідних пільг, роздала інформаційні листівки і Вісник правової та психологічної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей.

А для дітей в цей час проводились майстер-класи з виготовлення іграшок своїми руками. Наприкінці заходу кожен з присутніх отримав власноруч зроблений сувенір та гарний настрій.

Соціально-психологічний центр м. Славутич разом з Любецькою об’єднаною територіальною громадою планують зробити подібні заходи регулярними, тим самим підвищивши рівень співпраці, з метою забезпечення реальної соціально-психологічної та юридичної допомоги учасникам АТО і членам їх родин.