Мистецький проект «Військово-польовий АРТ»

Дата: 17.10.2016 Переглядів: 223

13 жовтня 2016 року в приміщенні Волинського краєзнавчого музею розпочав роботу мистецький проект «Військово-польовий АРТ».

Автором і куратором проекту є Віце-президент Асоціації «Україна – Франція»  Павло Ротар, капрал поліції полку патрульної служби особливого призначення «Київ», який раніше був бійцем добровольчого батальйону спеціального призначення «Золоті ворота».

plakatМетою проекту є накладення проявів українського народного мистецтва на предмети, які мають суто військове походження – амуніція, обладнання, технічні засоби та засоби самозахисту, привезені із зони введення антитерористичної операції.  Павло Ротар збирав артефакти, що пройшли горнило військових подій, під час служби в зоні АТО. Саме з його ініціативи майстри зібрали і розписали в українському стилі найрізноманітніші військові предмети із зони АТО.

 «У такий спосіб ми прагнемо продемонструвати, як невимовна жага до життя, прагнення краси та гармонії пробиваються крізь жахи війни, а добро неодмінно перемагає зло», – коментує Павло Ротар.

foto1В експозиції мистецького проекту представлено доробки понад 70 митців народно декоративно-прикладного мистецтва з усієї України. Серед авторів робіт є також і учасники бойових дій в зоні ведення антитерористичної операції. Луцьк став шостим містом, де проводять виставку мистецького проекту «Військово-польовий арт».

Виставка проходить при підтримці Міністерства культури України, Спеціального добровольчого батальйону МВС особливого призначення «Золоті ворота» та за сприяння Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

foto2

Виставка працює до 30 жовтня.

 

 

 

Фото з сайту Національної поліції у Волинській області.