На Донеччині відкрито меморіальну стелу загиблим учасникам антитерористичної операції

Дата: 16.05.2018 Переглядів: 61

З метою увічнення мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, які віддали своє життя за мир і спокій на рідній землі та з приводу події чотирьохрічної давнини – відновлення Конституційного ладу та державного устрою Великоновосілківського району, 14 травня в смт Велика Новосілка на території меморіального комплексу «Воїн-визволитель» проведено мітинг-реквієм «Герої України завжди у пам’яті живуть…», під час якого урочисто відкрито меморіальну стелу загиблим учасникам антитерористичної операції на Донбасі, патріотам-добровольцям батальйону «Донбас» Демуренку Д.С. та Діхтярю І.І.

У заході, організаторами якого виступили громадське формування з охорони громадського порядку «Патріоти Янісоля», взяли участь керівництво Великоновосілківського району, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Донецькій області, учасники АТО, військовослужбовці, працівники районних відділень міністерств і центральних органів виконавчої влади, установ, організацій, мешканці та гості району.

Під час промови в.о. голови райдержадміністрації О.С. Алчієв зазначив: «Сьогодні кращі наші воїни служать Україні правдою і вірою, беручи до рук зброю, не жаліють себе на полі бою, віддаючи життя за свободу і незалежність рідної землі. Ми свято бережемо пам’ять про них, адже герої не вмирають, вони живуть у наших серцях!».

Також зі словами  вдячності батькам за виховання справжніх патріотів звернулися заступник голови районної ради Л.В. Петрова, Великоновосілківський селищний голова В.В. Гладченко, керівник громадського формування «Патріоти Янісоля», учасник АТО М.Д. Сичак, головний спеціаліст Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Донецькій області А. В. Володін, представники ГО учасників АТО Донецької області.

Присутні вшанували світлу пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятної меморіальної стели. На знак вічної пам’яті тричі прозвучав збройовий залп. Після чого в концертному залі районного культурно-оздоровчого комплексу відбувся концерт творчих колективів району «Захисники, з відкритим серцем піснею вітаємо вас!».