На Івано-Франківщині увічнено пам’ять про загиблого захисника країни

Дата: 13.12.2018 Переглядів: 139

12 грудня в селі Слобода Галицького району Івано-Франківської області у рідній школі загиблого захисника країни Михайла Турчина відкрили й освятили меморіальну дошку.    

Відкривали пам’ятну дошку мама та рідна сестра полеглого воїна. На урочистостях також були присутні представники місцевої влади, громадських організацій ветеранів війни Галицького району, обласної спілки родин загиблих Прикарпаття, побратими, мешканці села.

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Володимир Веркалець висловив сподівання, що ця дошка буде нагадувати усім односельчанам про Героя, а дітки стануть краще вчитися і виростати гідною зміною мужнім захисникам України. Він передав директору школи книгу пам’яті “Горять свічки на серці України” для проведення патріотичних годин з учнями.

Представники громадського об’єднання “Вільному ВОЛЯ”, яка об’єднує десантників Прикарпаття, пообіцяла взяти на особливий контроль родини загиблих десантників і надавати постійну допомогу та увагу.