На Київщині відбулось урочисте відкриття Дитячого військово-патріотичного табору «Козацька Січ»

Дата: 10.07.2018 Переглядів: 43

Вчора, 9 липня, в селі Волиця на Фастівщині відбулось урочисте відкриття Дитячого військово-патріотичного табору «Козацька Січ».

У вирі справжнього січового життя упродовж тижня перебуватимуть фастівські дітлахи.

Понад 60 юних фастівчан віком від 7 до 15 років поринатимуть у світ захоплюючих козацьких пригод, відкриють таємничий світ пластунів, характерників, відчайдушних героїв.  Купу незабутніх вражень гарантують дітлахам організатори – Фастівський курінь Українського козацтва та виконком Фастівської міської ради. Вони обіцяють школярам, що ті отримають протягом тижня можливість ознайомитись з правилами надання першої домедичної допомоги, пояснення про небезпеку поводження з вибухонебезпечними предметами, навчитись правилам поводження зі зброєю, а також долати перешкоди.

Дітям прищеплюються любов до своєї землі, свого народу, розуміння того, що всі ми, українці, нащадки козацького роду, а отже маємо бути гідні своїх славних предків.

Крім того, літній табір  впроваджує традиційне для українців чоловіче та жіноче виховання, у якому хлопців вчать бути сильними та мужніми лицарями а дівчат – справжніми шляхетними панночками.

Гарного відпочинку  у вирі справжнього Січового життя, сповненого козацьких традицій, лицарських звитяг і характерницьких таємниць побажали на відкритті вихованцям Дитячого військово-патріотичного табору «Козацька Січ» старійшина Фастівського куреня Українського козацтва Василь Мазуренко та отаман цього куреня Андрій Шаповал.

Про це повідомляють представники Служби у Київській області.