На Київщині відбулись навчання сил територіальної оборони

Дата: 12.06.2017 Переглядів: 216

На території Національного музею-заповідника “Битва за Київ у 1943 році”, який знаходиться в селі Нові Петрівці, що на Київщині, 10-11 червня пройшли дводенні навчання сил територіальної оборони.

Захід, організований за підтримки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України та оперативного командування “Північ”, отримав умовну назву “Рух 100. Злива”.

Навчання відбулись у рамках Меморандуму про співробітництво між Міністерством оборони України та Громадською спілкою “Рух сприяння територіальній обороні України”. Це вже не перші спільні навчання по підготовці патріотично налаштованих громадян України.

До участі в проведенні навчань залучені представники з різних регіонів України, зокрема міста Києва та Київської області, Чернігівщини, Львівщини, Харківщини. У складі одного з підрозділів територіальної оборони Київської області взяв участь заступник Голови Служби Вячеслав Марченко.

Головною метою проведення навчань ставиться завчасна підготовка військовозобов’язаних до виконання завдань, які покладені на підрозділи територіальної оборони.

На урочистому відкритті навчань були присутні представники Генерального штабу Збройних Сил України, Командування Сухопутних військ ЗС України, оперативного командування “Північ”, військовий аташе Естонії, Голова Київської обласної державної адміністрації, Голова Вишгородської районної державної адміністрації, представники Київського обласного та Київського міського військових комісаріатів.

За матеріалами сайту Міністерства оборони.