На Луганщині зустріли звільненого з полону

Дата: 06.02.2018 Переглядів: 13

03 лютого 2018 року в Луганській області Голова обласної державної адміністрації Юрій Гарбуз, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Луганській області Валерій Нагорняк, представники Департаменту соціального захисту, засобів масової інформації та громадськості зустріли з потягу звільненого  з полону співвітчизника Анатолія Костеннікова, який 14 місяців пробув в полоні бойовиків так званої “ЛНР”.

“Я радий вдихнути це повітря! Я радий бачити обличчя вільних людей! Так скучив за українською мовою, якою там забороняли говорити!… Мене заарештували, коли я їхав з роботи до рідних у Первомайськ. Почали бити, катувати … Потім суд без слідства і доказів, тільки на основі вибитих з мене показань. Мене осудили за зраду Батьківщини і дали 13 років в’язниці суворого режиму… Україна все ж мене визволила!”, — передав слова визволеного чоловіка очільник ОДА.

Також голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації зазначив, що Костеннікову нададуть житло в Рубіжному і працевлаштують за спеціальністю (він лікар швидкої допомоги з 35-річним стажем). Також колишньому полоненому виплатять матеріальну допомогу з обласного бюджету.

Так званим “військовим судом” бойовиків  жителя Первомайська Анатолія Костеннікова було засуджено до 13 років ув’язнення. Його звинувачували у співпраці з українською розвідкою. Звільнили Анатолія Костеннікова з полону 27 грудня 2017 року.

Більше фото – на сайті РБК-Україна.