На Вінниччині розпочала роботу виставка «Погляд АТО: 1000 облич»

Дата: 18.01.2018 Переглядів: 48

15 січня у відділі мистецтв ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулося відкриття персональної фотовиставки Леоніда Шрайбікуса «Погляд АТО: 1000 облич» за участю головного спеціаліста Центрального міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Олега Дмитрійчука.

На світлинах, які представлені на експозиції – учасники АТО з різних куточків України та навіть Грузії. Це десантники 95 бригади, воїни добровольчих батальйонів та інших підрозділів Збройних Сил України.

Мета виставки, що подорожує Україною – спонукати сучасників до роздумів над темою світоглядних цінностей, показати погляд людей, які пройшли пекло, героїзм та нескореність тих, хто захищав і захищає свою Вітчизну, нагадати всім, що боротьба за незалежність України триває. Окрім того, автори ставили собі за мету підняти авторитет захисника України та спонукати до патріотичного виховання підростаючого покоління. Саме завдяки нашим воїнам, які продовжують захищати вогневі рубежі на сході України, у тилу можливе мирне життя. Тож нині, всі українці мають об’єднати свої зусилля проти зовнішнього ворога та щоденно працювати на перемогу.

Фотовиставка є соціальним проектом, який передбачає створення календарів для бійців АТО. Погляд кожного з воїнів на фото є особливим та проникливим. У ньому – глибина душі та сила духу людини, яка відчула, що означає побувати на межі життя і смерті.