НАГОРОДЖЕННЯ ВОЇНІВ АТО

Дата: 12.04.2019 Переглядів: 70

11 квітня на базі Коростенського об’єднаного міського військового комісаріату Житомирської області відбулося нагородження військовослужбовців Коростенського району та міста Коростень, серед них були також учасники групи само- та взаємодопомоги «Разом- ми сила», які щонеділі відвідують Центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби.

Військовий комісар відзначив, що на долю учасників першої та другої хвилі мобілізації випали найтяжчі випробовування, а саме вони сьогодні отримали нагороди за свою мужність та відвагу у складний для країни час. Також віддали належне тим, хто першим пішов на передній край оборони цілісності й суверенітету України.

Після слів глибокої вдячності, щирих побажань і спілкування учасникам АТО були вручені заслужені нагороди, а саме відзнака Президента України «За участь в антитерористичній операції» та нагрудний знак «Ветеран війни».

Присутні щиро дякували захисникам вітчизни за відвагу та любов до рідної держави, за те, що у важкий для країни час стали на захисті її кордонів, тим самим, захищаючи домівки кожного українця від загарбників.

Соціальний педагог ЦСПР Паламарчук І.В.