Нові правила фінансування ветеранських громадських об’єднань

Дата: 12.12.2016 Переглядів: 486

12 грудня 2016 року в інформаційній агенції “Укрінформ” (вул. Б. Хмельницького, 8/16)  відбувся круглий стіл з питань фінансової підтримки ветеранських громадських об’єднань. Під час заходу пройшла гостра дискусія щодо  обговорення змін до порядку фінансування всеукраїнських громадських організацій ветеранів війни.

Участь у розгляді питань з удосконалення Порядку виділення бюджетних коштів ветеранським об’єднанням від державних органів взяли  Олександра Тарасова, начальник Управління у справах ветеранів та учасників АТО Мінсоцполітики, Сергій Лапа, директор департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками АТО Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та заступник директора департаменту Служби Юрій Бубленко.

Участь в обговоренні взяли  Леся Василенко, голова ГО “Юридична Сотня”,  Станіслав Лячинський, директор програмної ініціативи “Громадські ініціативи Нової України” МБФ “Відродження”, представники донорських організацій.

Безумовно, не залишились в стороні і самі громадські об’єднання. З палкою промовою виступив Віктор Палій, голова Всеукраїнського союзу громадських об’єднань учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів “Всеукраїнський союз”. Його підтримали активісти й інших громадських організацій, які виступили представниками ветеранської спільноти.

Дискусію можна переглянути на сайті УКРІНФОРМУ