Обласний конкурс «Краща Миколаївська книга»

Дата: 27.04.2018 Переглядів: 101

Щорічно на Миколаївщині проходить обласний конкурс «Краща Миколаївська книга», який є частиною виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга».

25 квітня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулося урочисте підведення підсумків ХIІ конкурсу, який відзначився іменами нових переможців і став святом краєзнавчого книговидання.

Традиційно, долю видань-конкурсантів визначала авторитетна експертна комісія за участю кандидатів та докторів наук, викладачів, керівників провідних закладів культури, знаних фахівців з питань книговидання, дизайнерів, поетів та письменників.

Цього року на конкурс було представлено 55 книг місцевих авторів, виданих протягом 2017 року у 8 миколаївських видавництвах. Старанно опрацювавши кожну книжку за глибиною, багатством літературно-художніх засобів, професійним рівнем, рівнем редакційно-видавничої підготовки та якістю поліграфічного видання, комісія з 29-ти незалежних експертів визначила кращі серед представлених видань, що були надруковані у 2017-му році.

У номінації «Кращий літературний дебют» переможцем визнано: «Неудобные зарисовки гибридной войны». Автор – Алексей Пайкин. Видавництво – ТОВ фірма «Іліон» (директор – А.В. Румянцева). Вітаємо побратима!

За матеріалами Центральна бібліотека ім. М.Л. Кропивницького м.Миколаїв.