Одеса приймала кандидатів на Invictus Games 2018

Дата: 19.03.2018 Переглядів: 159

В Одесі пройшов другий етап спортивних тестувань кандидатів до національної збірної, яка в жовтні 2018 року представлятиме Україну на щорічних міжнародних змаганнях  Invictus Games, що  пройдуть в місті Сідней (Австралія).

В офіційному відкритті змагань, окрім учасників, тренерів та організаторів, взяли участь представники командувань видів та об’єднань Збройних Сил України, які дислокуються в Одеському гарнізону, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, обласної державної адміністрації, 9 спортивного клубу МО України, волонтери, друзі та близькі родичі спортсменів.

Керівник Південного міжрегіонального сектору Служби Микола Сторожук від імені голови Одеської ОДА Максима Степанова та колективу Служби  привітав учасників змагань та висловив слова вдячності за їх мужність, патріотизм, віру в Україну, терпіння та почуття гумору. Він також сказав: «Ми захоплюємось вашою силою волі та незламним характером. Ви переконливо довели і доводите, що ми козацького роду та наша силу духу ніким і нічим непоборна та нездолана».

Участь в одеському етапі випробувань взяли 26 учасників, з них 19 ветеранів війни та 7 військовослужбовців (ЗСУ – 2, Нацгвардія – 1, Нацполіція – 4 особи), які прибули із шести інших областей України. Спортивні тестування проходили у шести адаптованих видах спорту: легка атлетика (біг, стрибки в довжину та штовхання ядра), стрільба з лука, плавання, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе (велотренажер).

Пройти тестування ветеранам допомагали досвідченні одеські спортсмени, тренери – учасники Олімпійських ігор, призери чемпіонатів світу та Європи, багаторазові чемпіони України. Більшість учасників випробували себе одразу у декількох дисциплінах, організатори таку ініціативу заохочували, проте просили зважати на свій фізичний стан.

Безумовним фаворитом серед видів спорту на тестуваннях в Одесі стали стрільба з лука та веслування на тренажерах, де спробували себе по 15 учасників. Учасники змагань зазначають, що спорт – відмінна реабілітація, який продовжує життя.

 

 

 

 

 

 

24 березня в м. Києві пройде завершальний етап спортивних тестувань. А протягом 12-13 травня пройдуть Національні Ігри Нескорених, за результатами яких буде визначено 15 учасників, які увійдуть до складу збірної України та в подальшому продовжать цілеспрямовану підготовку  до Invictus Games 2018 в австралійському Сіднеї.

Дивиться відео на 7 каналі та матеріал з сайту  Міноборони.