Одещина відзначає 23-річницю Конституції України

Дата: 01.07.2019 Переглядів: 116

В Одеському Національному академічному  театрі опери та балету з нагоди  23-ої річниці Конституції України відбулися урочистості. Святкові заходи у залі одеської опери розпочалися із виконання Державного Гімну України у виконанні академічного хору під музику симфонічного оркестру.

У заході взяли участь представники органів влади області та міста, військовослужбовці Одеського гарнізону, ветерани – учасники АТО/ООС, родини загиблих героїв, волонтери, а також представники депутатського та дипломатичного корпусу, духовенство та громадськість.

За безпосереднього сприяння Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та оперативного командування «Південь» було організовано церемоніал вручення державної нагороди України – ордена Данила Галицького прапорщику Олегу Поповичу (посмертно), учаснику ООС, колишньому військовослужбовця вузла зв’язку ОК «Південь». Під скандування гасла глядачів «Герої не вмирають!» державну нагороду отримала дружина Оксана Попович разом із донькою Софією. Пам’ять воїнів, які загинули під час війни на сході України, присутні у залі вшанували хвилиною мовчання.

Урочистості з нагоди святкування Дня Конституції України завершились молитвою «За Україну» у виконанні хору одеської опери.

По закінченні урочистих заходів присутні в залі мали змогу насолодитися прекрасним концертом у виконанні артистів театру. Для них протягом години звучала класика світового та національного оперного мистецтва, виконувалися уривки з постановок світового балету.

До пам’ятника Тарасу Шевченко в однойменному парку культури і відпочинку відбулося урочисте покладання вінків та квітів за участю роти почесної варти гарнізону, місцевої влади та громадськості.

Традиційно в цей день ГО «Ветерани та інваліди АТО – «Рапіра»  провели патріотичний автопробіг по вулицям рідного міста Чорноморська та населеним пунктам Овідіопольського району, присвячений Дню Конституції, який дуже позитивно сприймається мешканцями міста, та в якому окрім учасників АТО/ООС, членів їх родин, сімей загиблих воїнів, волонтерів беруть участь представники органів державної влади, місцевого самоврядування та інші патріотично налаштовані громадяни з різних районів області.