Пам’яті Олександра Арбекова

Дата: 07.11.2018 Переглядів: 138

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції висловлює щирі співчуття рідним та близьким у зв’язку зі смертю першого заступника голови громадської організації “Всеукраїнська організація ветеранів-прикордонників” Олександра Васильовича Арбекова.

Народився Олександр Васильович 7 січня 1927 року у свято Різдва Христова в мальовничому селі на березі невеличкої річки Апаково в Татарстані.

Військову службу розпочав у 1944 році, проходив її у військах спеціального призначення Міністерства внутрішніх справ з охорони важливих об’єктів в Саратові, Куйбишеві, а потім у Середній Азії та на Памірі.

У 1953 році після закінчення Харківського прикордонного училища був направлений до Південно-Західного прикордонного округу, де проходив службу на офіцерських посадах.

На всіх ділянках державного кордону Олександр Васильович самовіддано виконував військовий обов’язок, мужньо, зі знанням справи, охороняв та захищав кордони Вітчизни.

З 1987 року, після звільнення з військової служби, стає членом громадської організації прикордонників та бере активну участь у діяльності ветеранського руху України. Проводить організаційну та практичну роботу з питань соціального і правового захисту ветеранів, зробивши вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді.

Пам’ять про Олександра Васильовича назавжди залишиться в наших серцях.