Пам’ятаймо свою історію

Дата: 22.11.2017 Переглядів: 49

21 листопада 2017 року на базі історичного факультету Запорізького національного університету відбулося засідання круглого столу, присвячене 100-річчю проголошення Української Народної Республіки.

У засіданні взяли участь викладачі та студенти історичного факультету, факультету журналістики, економічного факультету, начальник Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю  Запорізької ОДА Олександр Зубченко, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Костянтин Денисов.

Під час заходу учасники порушували чимало гострих і дискусійних питань. Зокрема, проаналізували історичні події 1917 року,  підготували  презентації  документальних фільмів та історичних реконструкцій про українську революцію та історію української державності, а також доповіді, присвячені питанням державотворення часів Центральної Ради і Тимчасового уряду, прийняття Універсалів, проголошення УНР в рамках рішення Центральної Ради, українізації армії та революційних подій в Запоріжжі і активізації суспільно-політичного життя, провели аналогії із сьогоденням, розглянули феномен Вільного козацтва на території України та Запорізького регіону.