“ПІСНІ, НАРОДЖЕНІ В АТО” прозвучали в Києві

Дата: 03.10.2017 Переглядів: 111

Днями у Києві відбулася презентація другого CD-альбому «Пісні, народжені в АТО». Бородянський центр СПР за підтримки місцевої влади організував поїздку гурту атовців та членів їх родин на зворушливий концерт до Жовтневого палацу.

 Саме наш земляк із Бородянщини – В’ячеслав Купрієнко, відомий бард, ветеран Афганської війни та волонтер АТО – розпочав концерт своєю авторською піснею. А затим номер за номером глядачі, серед яких були і наші  атовці з родинами, стали свідками справжніх пісенних сповідей.

 

Кожен із авторів-виконавців співав про те, що сам пережив за ці роки воєнного протистояння агресору. Про те, що звик тримати глибоко в душі. Однак прийшов час відкрити завісу до своїх почуттів і переживань для дружин, матерів, усіх людей, поєднаних бідою війни у рідній країні.

Не дивно, що головним мотивом у кожній пісні звучали віра й надія в перемогу, непереборне бажання захищати свою Батьківщину й свою родину. І хоч емоції у кожного з виконавців і слухачів були свої – всіх об’єднало тепло зустрічі із земляками, побратимами, щирість спілкування, зворушливість слів і почуттів.

 

Фахівці Бородянського ЦСПР повсякчас знаходять різноманітні форми активностей, здатні ненав’язливо сприяти психологічній реадаптації учасників АТО, гармонізації стосунків у їхніх родинах. Для цього неабияк підходять тематичні культурно-дозвілеві програми.