Почесним громадянином Бучі стане загиблий учасник АТО

Дата: 13.09.2018 Переглядів: 89

Звання «Почесного громадянина міста» буде присвоєно захиснику Вітчизни – Василю Антоненку (посмертно). Подія  відбудеться під час проведення урочистостей до Дня міста Буча Київської області 15 – 16 вересня 2018р.

Таке рішення прийняли депутати Бучанської міської ради, схваливши пропозиції громадськості.

 ВАСИЛЬ АНТОНЕНКО

Учасник бойових дій на сході України, рядовий окремого взводу саперів 25-го ОМПБ “Київська Русь”. Одним з перших добровільно пішов захищати незалежність держави.

Удостоєний багатьох народних і державних нагород за свою відважну службу (частина з них “посмертно”). Загинув у лютому 2015-го у бойових діях під час Дебальцевської операції. Похований на Алеї Слави Бучанського міського кладовища в квітні 2016-го. Фото за посиланням.

Батьки Василя – Микола Юхимович та Марія Іванівна проживають у Бучі. За своє життя вони мали двох синів, і обох поховали: перший пройшов Афганістан, помер від набутих там важких хвороб. Другий загинув захищаючи Україну від російської агресії.

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції висловлює велику вдячність і шану батькам Героя за виховання справжнього громадянина та патріота.