Поранених бійців АТО відвідали в Ірпінському госпіталі

Дата: 31.10.2017 Переглядів: 136

Представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та ГО Київської обласної організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій відвідали Ірпінький госпіталь

31 жовтня 2017 року головний спеціаліст Сектору Служби у Київській області Микола Перебойчук разом з заступником голови ГО Київської обласної організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій Валерієм Малашенком з метою вирішення нагальних питань соціального захисту ветеранів АТО, здійснення їх супроводу під час лікування відвідали поранених бійців, які перебувають на лікуванні у травматологічному відділенні Військово-медичного клінічного Центру професійної патології особового складу ЗСУ, що розташований у місті Ірпінь.

Такі відвідини вже стали традиційними, оскільки пацієнти подібних медичних закладів потребують постійної уваги та опіки з боку як суспільства, так і органів державної влади.

У ході спілкування бійці дали цілком позитивну оцінку умовам, в яких проходить лікування. Приємно було чути від них слова про те, що високий професіоналізм медичного персоналу у поєднанні з надзвичайно теплим людським ставленням допомагає їм швидше стати на ноги. Конкретному результату одужання сприяє отримання пацієнтами лікувально-фізіотерапевтичних процедур.

З воїнами працюють професійні психологи, які допомагають їм адаптуватися у суспільстві. Проте, успіх цього процесу значною мірою залежить і від власного бажання та волі кожного із них. А така воля, вочевидь, в них є, оскільки вже зараз виникає багато питань, що потребуватимуть вирішення після залишення стін госпіталю. Зокрема, хлопців цікавили питання щодо забезпечення земельними ділянками та житлом, санаторно-курортного лікування, порядку отримання грошової компенсації та інші питання соціального захисту.

Представник Служби надав відповідні роз’яснення та вручив кожному бійцю “Пам’ятку ветеранам АТО та членам їх сімей”.