Працівники служби привітали бійців АТО з Великоднем

Дата: 14.04.2015 Переглядів: 368

Напередодні Пасхальних свят представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції відвідали медичні заклади, де проходять лікування та реабілітацію поранені учасники АТО, в тому числі: Головний військово-медичний ордена Червоної зірки центр “Головний військовий клінічний госпіталь”, Центральний клінічний госпіталь Державної прикордонної служби України, Центральний госпіталь Міністерства внутрішніх справ України, клінічну лікарню “Феофанія” Державного управління справами та Київський центр термічних травм та пластичної хірургії Київської міської клінічної лікарні № 2.

До заходу залучилися Благодійний фонд інвалідів війни “Воїнтер” в особі Альберта Ситника, мережа супермаркетів “Особливий”, директор Євгенія Капто, за сприяння яких поранені учасники АТО в цей день отримали святкові кулінарні вироби, солодкі подарунки – Паски. Ці організації заслуговують на увагу за постійну допомогу учасникам АТО, і не тільки в святкові дні.
.
Державні службовці привітали бійців з Великоднем, побажали швидкого одужання та сил, подякували за мужність за жертовність у захисті нашої Батьківщини.

Працівники Служби цікавились нагальними потребами хлопців стосовно вирішення соціальних проблем, надання необхідної допомоги. Бійці звертали увагу на потребу у заохоченні та наданні чергових військових звань військовослужбовцям, говорили про недосконалість українського законодавства та зволікання в деяких частинах з оформленням документів. Водночас висловлювали щиру подяку волонтерам, які наполегливо працюють задля перемоги як на війні, так і в госпіталях. Також бійці були вдячні працівникам Служби, від яких отримують постійну методологічну допомогу.

Зі свого боку, працівники Служби консультували бійців щодо надання статусу учасника бойових дій, протезування, отримання соціальних виплат. Воїни та присутні члени їх родин уважно слухали інформацію про наявні в Україні центри протезування, можливості і проблеми протезування за кордоном, щодо забезпечення технічними засобами реабілітації.

wX-A3wHVW08

Треба сказати, що настрій у хлопців був піднесений, всі, навіть тяжко поранені, трималися дуже стійко, ніхто не нарікав на свою долю. Вони з гордістю казали: “Ми – українці!”.

Також бажаємо здоров’я, миру і благополуччя всім волонтерам та медичному персоналу шпиталів, які піклуються про справжніх патріотів України. Окрема подяка Першому волонтерському каналу за об’єктивне висвітлення події.