Представник Служби відвідав поранених бійців в Ірпінському госпіталі

Дата: 06.06.2018 Переглядів: 48

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у черговий раз відвідав Ірпінький госпіталь.

5 червня 2018 року виконуючий обов’язки завідувача Сектору у Київській області Микола Перебойчук з метою вирішення питань соціального захисту поранених учасників антитерористичної операції, здійснення їх супроводу під час лікування у робочому порядку відвідав поранених бійців, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному Центрі професійної патології особового складу ЗСУ, що розташований у місті Ірпінь.

Безумовно, пацієнти подібних медичних закладів потребують постійної уваги, опіки та допомоги з боку як суспільства, так і органів державної влади.

Пацієнти госпіталю під час спілкування з представником Служби дали позитивну оцінку умовам, у яких проходить лікування. Вони схвально висловились щодо високого професіоналізму медичного персоналу, який допомагає їм повернутися до звичного життя. Слід відмітити, що швидшому одужанню сприяє отримання пацієнтами лікувально-фізіотерапевтичних процедур у спеціально обладнаній кімнаті.

З хлопцями працюють професійні психологи, які допомагають їм адаптуватися у суспільстві. До кожного необхідний свій, особливий підхід. Проте, успіх цього процесу значною мірою залежить і від власного бажання та волі кожного із них. Спостерігаючи за ними у кімнаті лікувально-фізіотерапевтичних процедур, можна сказати, що всі вони настроєні оптимістично та активно допомагають лікуванню, працюючи над собою.

Під час спілкування вони задавали багато питань, що потребуватимуть вирішення після залишення стін госпіталю. Хлопців цікавили питання щодо забезпечення земельними ділянками та житлом, санаторно-курортного лікування, порядку отримання грошової компенсації, отримання грошової допомоги по місцевих програмах соціального захисту та багато інших питань.

Микола Перебойчук надав відповідні роз’яснення та вручив кожному бійцю “Пам’ятку ветеранам АТО та членам їх сімей” та контактні дані.