Представники Служби відвідали поранених бійців у Київському госпіталі

Дата: 08.08.2018 Переглядів: 74

Заступник директора департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками АТО Служби Руслан Кучук разом з виконуючим обов’язки завідувача Сектору у Київській області Миколою Перебойчуком відвідали сьогодні поранених учасників бойових дій, які перебувають на лікуванні у травматологічному відділенні Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» з метою здійснення їх супроводу під час лікування.

Посадовці, спілкуючись з пораненими бійцями, з’ясували не лише стан здоров’я хлопців, умови їх перебування та лікування у медичному закладі, а й наявність проблемних питань соціального захисту для активного сприяння з боку Служби в їх вирішенні.

Одночасно представники Служби надали консультативну допомогу, зокрема, роз’яснили права учасників АТО на пільги, гарантовані державою, зокрема, з питань оформлення відповідного статусу, порядку оскарження невидачі довідок, надання пільг на житлово-комунальні послуги, порядку постановки на квартирний облік та забезпечення житлом, земельними ділянками, санаторно-курортним лікуванням, отримання одноразової та щорічної грошової допомоги. Усім бійцям були вручені брошури “Пам’ятка учасникам АТО”.

Микола Перебойчук також поінформував воїнів та їх родичів про регіональні програми, направлені на соціальний захист учасників АТО та порядок надання адресної матеріальної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям у межах цих програм.